Vyhledávání zájezdů
Chalupa Sedlovice - Česká republika - Jižní Čechy

Chalupa Sedlovice

Česká republika » Jižní Čechy

, Chata starstarstarChalupa Sedlovice

Počet termínů:

33 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Úvodní popis
Nově zrekonstruovaná chalupa se nachází v malebné klidné vesničce Sedlovice poblíž obce Němčice u Netolic. Hostům je k dispozici relaxační místnost s infrasaunou, LCD televizí, varnou konvicí a koupelnou. U objektu je uzavřený dvorek s udržovaným travnatým porostem. Pergola s krbem a vnější bazén o průměru 3,6 m. Je zde klid a soukromí. U objektu se také nachází soukromý rybník majitele, který je možno využívat k odpočinku a rybaření.
Popis objektu
počet podlaží 1, obytná plocha 84 m2,

Místnosti:
přízemí: ložnice (8 m2, 1 x samostatné lůžko, 1 x patrové lůžko), ložnice (16 m2, 1 x manželské lůžko, 1 x postýlka pro kojence, místnost je průchozí), ložnice (7 m2, 1 x manželské lůžko), předsíň (6 m2, místnost je průchozí, zastřešená terasa - 15 m2), obytná místnost (20 m2, počet míst u jídelního stolu: 6, počet křesel: 2, počet pohovek: 1, jídelní kout, místnost je průchozí), kuchyň (8 m2), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), předsíň (6 m2, místnost je průchozí)

Vybavení objektu
bazén venkovní (průměr 390, hl. 110 cm, s filtrací), lednička 1 (160 l), mrazicí box 1 (45 l), mikrovlnná trouba, překapávač, varná konvice (3x), toustovač, myčka, vysavač, žehlička, LCD TV (2x), DVD přehrávač, radiomagnetofon s cd přehrávačem (2x), Internet wifi v ceně,
vaření: sklokeramický sporák, počet plotýnek: 4, typ vytápění: elektrika + tuhá paliva lokální (obsluhuje host), (přímotop vyhřívá obě sousedící ložnice.
krbová kamna v obývacím pokoji vyhřívají i přilehlou ložnici.
přímotop vytápí také místnost s infrasaunou.), Ohřev vody: elektrický bojler (objem: 100+25 l), domácí zvíře: za poplatek (300 Kč), možnost kouření: ne
Exteriér
parkování uzavřené na pozemku (5 m od objektu, 1 místo, 1 parkování uzavřené, další možnost parkování před objektem), druh pozemku: dvůr, oplocení: oplocený, velikost pozemku: 120 m2
Další vybavení
zahradní nábytek plastový, houpačka dětská, sauna (infrasauna pro 4 os. s koupelnou,sprch. koutem, wc), zahradní sprcha, pískoviště, badminton, krbová kamna (obývací pokoj), gril plynový, posezení pod pergolou, slunečník, skluzavka, lehátka 6x, možnost zapůjčení jízdních kol, uzamykatelný prostor pro kola, (3 x dětské + koloběžka
), dětská židlička ano
Okolí
Autobus: Němčice 2 kmBowling: Hluboká 15 kmDětský bazén: Hluboká nad Vltavou 15 kmHospoda: Němčice 2 kmHřiště: Němčice (víceúčelové (tenis, nohejbal, basketbal, fotbal) za poplatek 100 Kč/1 hod) 2 kmJízda na koni: Lužice 7 kmKostel: Němčice 2 kmKrytý bazén: České Budějovice 20 kmKuželky: České Budějovice 20 kmMinigolf: České Budějovice 20 kmMuzeum: Prachatice (Městské muzeum (expozice loutek), Muzeum krajky) 25 kmMuzeum: Netolice 6 kmMuzeum: České Budějovice 20 kmObchod: Netolice 6 kmPamětihodnosti: Holašovice (vesnická památková rezervace (selské baroko) - UNESCO) 8 kmPošta: Netolice (lékárna, lékař v Netolicích) 6 kmPřehrada: Lipno (koupání, jízda parníkem, bobová dráha, stezka v korunách stromů) 45 kmPřírodní koupaliště: Netolice 6 kmPřírodní zvláštnost: Archeopark v Netolicích 6 kmRestaurace: Netolice 6 kmRozhledna: Libín (2 km od Prachatic) Rybník: Dehtař (Možnost surfování.) 6 kmRybník: Podroužek u Netolic (koupání) 6 kmSportovní areál: Hluboká nad Vltavou 15 kmSupermarket: Netolice 6 kmTenis: Hluboká nad Vltavou 15 kmVlak: Vodňany 14 kmVyhlídka: Kleť (rozhledna, hvězdárna 20 km) 20 kmVyhlídkové lety: Hosín u Českých Budějovic 25 kmZámek: Kratochvíle (Helfenburg 20 km) 8 kmZámek: Hluboká nad Vltavou 15 kmZámek: Český Krumlov (otáčivé hlediště, historické centrum) 30 kmZOO: Hluboká nad Vltavou 15 km
Poznámka
Pozemek je uzavřený se zatravěným dvorem, pergolou a bazénem na straně u vchodu do objektu. Nedaleko od objektu (cca 200 m) je zatravněný pozemek s rybníkem pro sportovní rybaření o ploše 5 000 m2, možnost využití slunečníku a laviček.

Relaxační místnost - 2x lůžko, infrasauna, LCD TV, varná konvice, základní nádobí, koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Bojler 25 l.
Zvláštní nabídka
Podmínky rybolovu sezóna 2017 - týdenní pobyt: cena rybolovu je 200,- Kč na osobu a den (400 Kč/os./2 dny, 600 Kč/os./3 dny, 800 Kč/os./4-6 dní. Je možno chytat na dva pruty na osobu a ponechat si jednu ulovenou rybu. Je možno si zapůjčit 1 prut.

Krátkodobý pobyt - cena rybolovu je 300,- Kč na osobu a den, je možno chytat na dva pruty na osobu a ponechat si 1 rybu.

Všeobecné podmínky - lovné míry ryb jsou dle rybářského řádu ČRS, není však možné si odnést ryby nad 60 cm, které jsou v rybníce ponechány jako trofejní ryby.Možnost pronájmu víceúčelového hřiště (tenis, nohejbal, basketbal, fotbal) v Němčicích za poplatek 100 Kč/hod.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...