Vyhledávání zájezdů
Chlívce - Česká republika - Broumovsko

Chlívce

Česká republika » Broumovsko

, Chata starstarstarChlívce

Počet termínů:

47 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Chalupa Chlívce
Úvodní popis - letní
Perfektně vybavená a zařízená chalupa s bazénem na návsi malé vesničky na pomezí CHKO Broumovsko a Jestřebích hor. Objekt se skládá ze 4 samostatných a plně vybavených bytových jednotek s vlastním vchodem a nabízí tak maximální pohodlí i dostatek soukromí i pro větší skupinu přátel.
Úvodní popis - zimní
Perfektně vybavená a zařízená chalupa na návsi malé vesničky na pomezí CHKO Broumovsko a Jestřebích hor. Objekt se skládá ze 4 samostatných a plně vybavených bytových jednotek s vlastním vchodem a nabízí tak maximální pohodlí i dostatek soukromí i pro větší skupinu přátel.
Popis objektu
počet podlaží 2, obytná plocha 170 m2,

Místnosti:
přízemí: ložnice (2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, wc, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko), ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko), koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo), obývací pokoj (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 4, počet křesel: 2, kuchyňský kout, jídelní kout), obývací pokoj (1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 6, počet křesel: 2, kuchyňský kout, jídelní kout)
1. patro: ložnice (2 x manželské lůžko, 1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 4, kuchyňský kout, jídelní kout, wc, sprch. kout, umyvadlo), ložnice (2 x manželské lůžko, 1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 4, kuchyňský kout, jídelní kout, wc, sprch. kout, umyvadlo)

Vybavení objektu
bazén venkovní (průměr 4,6 m), lednička 4 ks (80 l), mrazicí box 2 ks, mikrovlnná trouba (4x), překapávač (2x), varná konvice (4x), toustovač (2x), klasický TV (4x), satelit,
vaření: (4x) elektrický vařič, počet plotýnek: 2, typ vytápění: elektrika lokální (obsluhuje host), (přímotopy), Ohřev vody: elektrický bojler (objem: 80 l), domácí zvíře: za poplatek (700 Kč za týden, pouze malé plemeno), možnost kouření: ne
Exteriér

letní parkování u objektu (6 míst),
zimní parkování u objektu (6 míst), druh pozemku: příroda, oplocení: otevřený
Další vybavení
ohniště ano, zahradní nábytek dřevěný, zahradní sprcha, pískoviště, badminton, posezení pod pergolou, krb zahradní
Okolí
Aquapark: Kudowa Zdroj 16 kmBěžecké tratě: v místě Cyklostezky: u objektu Lyžařský vlek: Chlívce 200 mMasáže: Hronov 8 kmObchod: Červený Kostelec 6 kmPlavecký bazén: Náchod 20 kmPřehrada: Česká Skalice (možnost rybaření) 20 kmRestaurace: Chlívce 300 mRybník: Buchťák 6 kmSauna: Náchod 20 kmSjezdovka: 200 mSupermarket: Hronov 8 kmTuristické stezky: u objektu Vlak: Stárkov 4 kmVyhlídka: 6 kmZámek: Náchod 20 kmZámek: Opočno 35 km
Poznámka
Dům se skládá z celkem 4 bytových jednotek. 2x apartmán v přízemí a 2x studio v 1. patře. První apartmán v přízemí má obývací p okoj s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu a 2 křesly. Pak je zde ložnice se 4 lůžky, WC, sprchovým koutem a umyvadlem. V druhém apartmánu v přízemí jsou 2 samostatné ložnice, v každé 3 lůžka. Dále pak obývací pokj s kuchyňským a jídelním koutem, rozkládacím gaučem pro 1 osobu. Samostatná koupelna s WC , sprchovým koutem a umyvadlem. V patře jsou dvě identická studia, v každém je manželské lůžko a rozkládací gauč pro 2 osoby, kuchyňský a jídelní kout, koupelna se sprchovým koutem a WC.
Zvláštní nabídka
Zahradní domeček pro děti (skluzavka, hračky). K dispozici 3x stolní gril.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.