Zájezdy Čedok
Diamma Resort - Albánie - Drač

Diamma Resort

Albánie » Drač

Durres, Hotel starstarstarstarDiamma Resort

Počet termínů:

16 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel DIAMMA RESORT
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky - rozkládací gauč (cca 22 m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV, minibar (za poplatek), trezor (zdarma). Před pokojem je prostor k posezení. Rodinné pokoje s možností až dvou přistýlek (cca 35 m2) jsou stejně vybaveny jako standardní pokoje.
Poloha
Nově zrekonstruovaný hotel, disponující 110 pokoji, umístěnými v několika dvoupatrových vilkách, se nachází ve středisku Golem. V okolí hotelu se nacházejí obchůdky a restaurace, vzdálenost od města Dürres cca 8 km, cca 40 km od letiště v Tiraně, cca 100 m od hotelu autobusová zastávka.
Vybavení
Recepce, restaurace, 2 bary, bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), dětské hřiště, konferenční místnost, zahrada, WiFi ve veřejných prostorách (zdarma), parkování (za poplatek cca 7€/den).
Stravování
All inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci. V odpoledních hodinách občerstvení. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v baru u bazénu. Nutno nosit pásky all inclusive.
Pláž
Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Vyhrazená část na pláži pro hotelové hosty - lehátka a slunečníky zdarma.
Tipy pro správnou volbu
- velká zahrada s bazénem
- klidný hotel
- lehátka a slunečníky zdarma
- rodinná dovolená
Sport a zábava
Dětská herna (za poplatek), dětské hřiště.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.