Vyhledávání zájezdů
Le Lotus Blanc - Francie - Lví zátoka

Le Lotus Blanc

Francie » Lví zátoka

, Apartmány

LM
FM


Le Lotus Blanc

Počet termínů:

258 termínů / 24 Last minute / 234 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
Rezidence leží v první linii u moře, apartmány jsou s výhledem na moře, nebo do vnitrozemí. K dispozici je venkovní bazén a spa (za příplatek). Venkovní parkování a wi-fi v apartmánech je v ceně pobytu.


Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 29-32m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), pokoj se 2 lůžky, koupelna s wc.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 29-32m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), pokoj se 2 lůžky, koupelna s wc.
Apartmán pro osoby - AP5, cca 36-39m2, obýv. pokoj se 2+1 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), pokoj se 2 lůžky, koupelna s wc.
Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 39-46m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), 2 x pokoj se 2 lůžky, koupelna a samostatné wc.
Apartmán pro 6 osoby s výhledem na moře - AP6M, cca 39-46m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), 2 x pokoj se 2 lůžky, koupelna a samostatné wc.

Apartmán pro 7 osob s výhledem na moře - AP7M, cca 51m2,obýv. pokoj se 2+1 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), 2 x pokoj se 2 lůžky, 2 x koupelna a samostatné wc.
Poloha
Rezidence leží asi 15 km severně od Perpignanu, mezi slaným jezerem Leucate a Středozemním mořem. Naleznete zde na 8 km bílých písečných pláží. Užijte si plno turistických a cyklistických tras a slunného pobřeží zdobeného zahradami a borovými lesy.
Stručná poloha
15 km Perpignan

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.