Vyhledávání zájezdů
Londýn a Harry Potter - Velká Británie - Londýn

Londýn a Harry Potter

Velká Británie » Londýn

, HotelLondýn a Harry Potter

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Zájezd speciálně vytvořený pro milovníky knížek o Harry Potterovi. Zatímco první den pobytu v Londýně je celý věnován tomuto oblíbenému hrdinovi, druhý den se seznámíte s nejznámějšími stavbami tohoto neuvěřitelně živého a kosmopolitního velkoměsta.
Zájezd zahrnuje
2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 1x snídani, dopravu lux. autobusem, Eurotunnel nebo trajekt, průvodce
Zájezd nezahrnuje
Vízum
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, Warner Bros Studio: Harry Potter - nad 16 let, Warner Bros Studio: Harry Potter - 5-15 let, Warner Bros Studio: Harry Potter do 5 let zdarma v doprovodu dospělé osoby, muzeum Madame Tussaud’s - nad 16 let, muzeum Madame Tussaud’s - 4–15 let, 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
Program
Den 1
Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.
Den 2
Ranní Eurotunnel nebo trajekt do Anglie. Návštěva Warner Bros Studio v LEAVESDEANU, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o HARRY POTTEROVI, místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s případně Britské národní muzeum. Nocleh.
Den 3
Celodenní prohlídka LONDÝNA. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Trafalgar Square a náměstí Piccadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnské oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Noční přejezd.
Den 4
Návrat odpoledne.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.