Vyhledávání zájezdů
Londýn a Harry Potter - Velká Británie - Londýn

Londýn a Harry Potter

Velká Británie » Londýn

, HotelLondýn a Harry Potter

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelech ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.
Doprava
Nástupní místa v ČR zdarma Praha, Plzeň
Zájezd zahrnuje
2 ubytování, 1 snídani, dopravu luxusním autokarem, Eurotunel nebo trajekt, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (150 CZK), jednolůžkový pokoj (3990 CZK), Warner Bros Studio – Harry Potter (1350 CZK), Warner Bros Studio – Harry Potter 5-15 let (1100 CZK), Muzeum Madame Tussaud’s (950 CZK), Muzeum Madame Tussaud’s 4–15 let (810 CZK), vstupy, místní dopravu, pobytové taxy, fakultativní služby cca 30 GBP
Program
Den 1
Odjezd z Prahy a Plzně v ranních hodinách. Přejezd do Francie na ubytování.
Den 2
Ráno se Eurotunelem nebo trajektem dostanete do Velké Británie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit, a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně. Možná návštěva muzeí podle zájmu – děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussaud’s případně Britské národní muzeum. Ubytování.

Den 3
Snídaně. Celodenní prohlídka Londýna. Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí a atrakcí podle zájmu – Londýnsko oko, akvárium a další. Možnost fakultativní večeře. Odjezd do ČR ve večerních hodinách, noční Eurotunel nebo trajekt do Francie.

Den 4
Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.