Vyhledávání zájezdů
Londýn s výletem po stopách anglických králů - Velká Británie - Londýn

Londýn s výletem po stopách anglických králů

Velká Británie » Londýn

, ProgramLondýn s výletem po stopách anglických králů

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Náš zájezd vás zavede do města, které bylo v 19. století metropolí britského impéria, jež zahrnovalo téměř polovinu celého světa. Dlouho byl Londýn největším městem na zeměkouli. Jednu z nejslavnějších světových metropolí vám chceme představit nejen prostřednictvím jejích bulvárů, patrových busů, červených telefonních budek, Big Benu, nábřeží Temže a proslulých muzeí. Protože je sídlem královny, provedeme vás i po aristokratických památkách. Za nimi se můžete vydat prostřednictvím našeho fakultativního výletu, který vám oživí například postavu renesančního panovníka Jindřicha VIII. v zámku Hampton Court, královnu Alžbětu v rezidenci Windsor nebo současné prince před kolejí v Etonu.
1. den
odjezd v dopoledních hodinách z České republiky přes Rozvadov, průjezd Německem a Belgií do Francie. Noční přejezd trajektem z Calais do anglického Doveru.
2. den
příjezd do Londýna a celodenní program v britské metropoli: prohlídka některých slavných pamětihodností - Whitehall, parlament, Westminster Abbey, Westminster Cathedral, Victoria Station, Hyde Park, Buckingham, Admiralita, náměstí Trafalgar s Národní galerií (vstup volný), London Eye (135 m vysoké ruské kolo na břehu Temže), čínská čtvrť Soho – možnost společné večeře, nocleh.
3. den
polodenní fakultativní výlet po stopách anglických králů: rezidence Windsor (historické i současné sídlo královské rodiny), Eton College (elitní kolejní škola z 15.století, kde studovali mj. princové William a Harry) a renesanční zámek Hampton Court (oblíbená rezidence Jindřicha VIII.) (300,- Kč). Odpoledne volný program v Londýně, možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussauds, nocleh.
4. den
celodenní program v Londýně: prohlídka Britského muzea (vstup volný), prohlídka katedrály svatého Pavla, hradu Tower, mostu Tower Bridge, doků St. Catherina aj. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do Doveru na noční trajekt na kontinent.
5. den
návrat přes Belgii a Německo, příjezd do České republiky v odpoledních hodinách.
Cena zahrnuje
2x ubytování se snídaní v 4* hotelu v pokojích s vlastním sociálním příslušenstvím, dopravu autobusem s klimatizací a WC, trajekt přes La Manche, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
výlet po stopách anglických králů (cena za osobu) 300 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
České Budějovice, Vodňany, Protivín, Písek, Strakonice, Blatná, Nepomuk, Plzeň, Rozvadov.
Trasa B
Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.