Vyhledávání zájezdů
Marios studia - Řecko - Řecko ostrovy - Korfu - Sidari

Marios studia

Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Sidari

, Hotel

LM


Marios studia

Počet termínů:

3 termíny / 3 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Korfu - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MARIOS
Kategorie hotelu: **
Poloha
Velmi oblíbená a žádaná studia s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska, v klidném prostředí. Majitel studií, pan Marios Manatos se maximálně snaží, aby se zde klienti cítili spokojeně. Uzavřený areál se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Je zde možnost příjemného posezení ve stínu vzrostlých stromů i poležení v houpacích sítích. Po domluvě s majitelem se dá na zahradě grilovat. Studia se nacházejí cca 400 m od živého centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m, 2 velké supermarkety jsou cca 250 m, ve stejné vzdálenosti je čerpací stanice Elin. Doporučujeme procházku (cca 60-80 minut) přes vesničku Peroulades k pláži Logas, odkud se dají pozorovat úžasné západy slunce nebo nejsevernější výběžek ostrova Cape Drastis - dá se podniknout i na kole (v Sidari kola půjčují za cca 8€/den). Nejbližší zastávka autobusu je cca 250m od studií (jízdné do hlavního města vychází na cca 3,40€/cesta, lze cestovat též přes Rodu a Acharavi do malebného Kassiopi (doporučujeme) nebo do vesnic směrem severozápadním - Peroulades, Agios Stafanos a Avliotes). Aktuální jízdní řád a ceny jednotlivých linek naleznete před letní sezónou pod tímto odkazem.

Video hotelu
Cena zahrnuje
letenku Praha - Korfu - Praha včetně leteckých poplatků, transfery v destinaci, 7x, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce CK
Cena nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
Vybavení a služby hotelu
Zahrada, wifi v areálu studií zdarma (někdy slabší připojení).

Celkově je zde 12 studií (1-, 2lůžková, 2lůžková s možností jedné přistýlky).
Vybavení pokoje
Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchových koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, odděleným kuchyňským koutem se základním jednoduchým vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo teráskou s malým stolkem a křesílky s výhledem do zahrady a vnitrozemí. Ubytování ve studiu pro 1 osobu je pouze na vyžádání (cenu Vám rádi sdělíme). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Stravování
Vlastní s možností vaření. V letovisku je nespočet restaurací, taveren, stánků s rychlým občerstvením, kde se dá pohodlně i cenově přijatelně najíst.
Shrnutí
Oblíbená studia za výhodnou cenu s příjemnou zahradou a možností grilování.
Pláž
Nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 470 m, přes silnici. Další pěkné písečné pláže se nacházejí se vzdálenosti cca 1 km a velmi vyhledávaný kanál D`Amour je cca 1,5 km.
Vzdálenosti
od pláže: cca 470 m
od centra letoviska Sidari: cca 400 m
Sport a zábava
Slunečníky a lehátka v zahradě zdarma (omezený počet), pro děti dětský koutek s houpačkami.

Vodní sporty na pláži v letovisku za poplatek (paragliding - cca 45 €/osoba nebo cca 65 €/pro 2 osoby, crazy Ufo a crazy squab - cca 20 €/osoba, fly fish - cca 25 €/osoba, ringo - cca 20 €/osoba, vodní lyžování - cca 45 €/začátečník, cca 35 €/s předešlou zkušeností, skimmers - cca 20 €/osoba, šlapadla - cca 10 €/hodina, kánoe - cca 5 €/hodina, double kánoe - cca 8 €/hodina).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...