Penzion Thallerův dům, Česká republika, Šumava, 23.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 129240210

Penzion Thallerův dům

Česká republika » Šumava

Český Krumlov, PenzionPenzion Thallerův dům

Termín:

23.3.2018 - 30.3.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 210 Kč ()


Poloha
penzion se nachází v historickém centru města a většina apartmá má krásný výhled na zámek. Historie domu sahá až do 15. století, v renesanci byl přestavěný a kolem roku 1840 zvýšený.
Koupání
plavecký bazén a sportovní centrum cca 700 m.
Vybavení
Parkoviště (placené) cca 300 m od penzionu.
Speciální nabídka
Využijte slevy při pobytu na 7 nocí, kdy platí sleva 7=6 z ceny ubytování se snídaní. Děti do 2,99 let se snídaní, bez nároku na lůžko ZDARMA.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy. Při příjezdu se klienti hlásí v restauraci Maštal (80 m).
Cena zahrnuje
Ubytování:, 4-lůžková apartmá: možností přistýlky, hygienické zařízení, vybavený kuchyňský kout nebo kuchyně, TV-SAT, připojení na internet., 2-lůžková studia: možností přistýlky, hygienické zařízení, vybavený kuchyňský kout, TV-SAT, připojení na internet., Stravování:, snídaně formou švédského stolu v restauraci Maštal (80 m).
Pořadatelem tohoto zájezdu je TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK