Vyhledávání zájezdů
Slavka - Chorvatsko - Severní Dalmácie

Slavka

Chorvatsko » Severní Dalmácie

, Apartmány starstarstar

LM


Slavka

Počet termínů:

2 termíny / 2 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Sibenik - transparent 26°C


Ubytování
apartmány pro 2-5 osob mají krásný pohled na moře z prostorných balkónů vybavených venkovním nábytkem. Klimatizace a WiFi k dispozici. 1. patro: 2 apt. pro 2-5 osob - denní místnost s rozkl. pohovkou pro 1-2 osoby a s kuch. koutem, jídelním stolem a možností přistýlky na rozkl. lehátku vhodným pro děti do 10 let, ložnice s manž. lůžkem a koupelna se sprchou a WC, balkon. 2. patro: 2 apt. pro 2-5 osob - stejné rozdělení jako na 1. patře. Přistýlka na vyžádání.


Poloha
apartmány Slavka se nacházejí na zadarské riviéře v letovisku Sv. Petar na Moru cca 10 minut od letoviska Biograd na Moru. Ve Sv. Petru jsou menší obchody se základním potravinami, několik restaurací a kaváren na pobřeží. Cca 100 m od divoké kamenito-štěrkové pláže. Můžete zde najít i opuštěné pláže.
Destinace
Chorvatsko
Hotel
Apartmány Slavka
Doporučení
Nádherný pohled na moře z prostorných balkónů, blízkost oblázkové pláže, WiFi , klimatizace jsou výhody tohoto ubytování. Letovisko Sveti Petar na Moru je menší a klidnější letovisko s nepřeplněným i plážemi.
Obsazení
X-XXXXx
Země
Severní Dalmácie
Vybavení
nově postavené apartmány v zahradě s olivami jsou vhodné pro klienty, kteří hledají přátelskou atmosféru v domě. Pronájem vybaveného apt. se zařízeným kuchyňským koutem s varnou konvicí, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, možnost parkování u domu pro 1 os. auto/apt., gril. Společné posezení před domem pro všechny hosty. Hostům jsou k dispozici na balkónech i lehátka na slunění.
Stravování
bez stravy
Služby za poplatek
domácího mazlíček do 10 kg za poplatek v CK.
Internet
WiFi zdarma.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.