Zájezdy Čedok
Sofia - Řecko - Řecko ostrovy - Kréta - Kréta západ - Agia Marina


Sofia

Počet termínů:

49 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha, Ostrava

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Studia SOFIA
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchovou kabinou a WC, kuchyňský kout s dvojvařičem a lednicí, konvice, trezor. Balkon v patře nebo terasa v přízemí. Možnost 2 přistýlek. K dispozici je též 1 apartmán pro až 4 osoby se dvěma ložnicemi nebo apt. a mezonet pro až 5 osob. Klimatizace zahrnuta do cenyv hlavní sezóně. V ostatních termínech za příplatek 5 Euro/den (v případě apartmánu se dvěma ložnicemi se klimatizace připlácí za každý pokoj zvlášť). Dětská postýlka možná po vyžádání zdarma. . Žádný pokoj nemá výhled na moře.
Poloha
Studia Sofia - moderní komplex Čechy velmi oblíbených studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo a kde je výhodou česky hovořící obsluha, která Vám namíchá lahodný koktejl nebo upeče chutnou pizzu během celého dne, můžete si také dát řecký salát, stifado, gyros, musaku........prostě jsou pro Vás připraveny různé denní nabídky za příznivé ceny. Všechny pokoje jsou komfortní, zařízené moderním nábytkem. K dispozici je kuchyňský kout s lednicí, koupelna se sprchovým koutem a balkon v patře nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou v hlavní sezóně klimatizované. Na krásnou písečnou pláž je to jenom necelých cca 100 m přes místní komunikaci. Zde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. Oběma směry od studií Sofia tzn. na Chanii nebo na Platanias najdete spoustu obchodů, taveren a barů. Doporučujeme tavernu Kasandra hned vedle studií Sofia a dále pak tavernu Casa di Mare naproti studiím, která má venkovní část přímo u pláže s krásným výhledem na moře a protější ostrov Sv. Theodora. Ke studiím Sofia patří také supermarket s celodenní otevírací dobou, kde mají klienti studií Sofia speciální slevu. Komplex doporučujeme všem klientům a především rodinám s dětmi. Vhledem k umístění studií je možné mít děti stále na očích i pokud si hrají v bazénu nebo na zahradě.
Středisko
Agia Marina
Vybavení
Recepce, elektronické hry, internet pro klienty studií zdarma během celého dne na recepci, WIFI přístupná v celém komplexu, pool snack bar s TV, bazén, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště, zahrada, supermarket.
Stravování
Bez stravování. Na místě možno přikoupit večeře ve vedlejší taverně Kasandra - servírované (předkrm, salát, hlavní chod a dezert).
Pláž
Písčitá pláž se nachází cca 100 m přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo oproti konzumaci v přilehlých tavernách.
Informace
20 pokojů, 2 budovy, 2 patra
Pobyty 8/15 dní ( na vyžádání 21 dní)
Upozornění
Konkrétní typ pokoje (číslo) zatím nelze!! možnost nezávazného přání pouze podle zakoupeného typu pokoje (2+0,2+3, 2+2). O možnostech rezervace konkrétního pokoje vás v nejbližší době informuje Tour Operátor.

Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování.
Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu.
Taxa dle kategorie hotelu:


1-2 hvězdy/ 0,50 EUR za noc

3 hvězdy/ 1,50 EUR za noc

4 hvězdy / 3,00 EUR za noc

5 hvězd / 4,00 EUR za noc

Apartmány: 1EUR/ za noc

Sport a zábava
Stolní tenis, elektronické hry, vodní sporty na pláži (za poplatek).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...