Vyhledávání zájezdů
Víkend senior - Lázeňský dům Villa Kyselka - Česká republika

Víkend senior - Lázeňský dům Villa Kyselka

Česká republika

Mšené-lázně, Hotel starstarstarVíkend senior - Lázeňský dům Villa Kyselka

Počet termínů:

42 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Prague - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Víkend pro seniory - Villa Kyselka
Poloha:
lázeňský dům Villa Kyselka je umístěn v samotném centru lázní nedaleko hlavní budovy Pavillon Říp s centrálním balneo-provozem.
Popis lázeňského domu:
Celková kapacita objektu je 41 pokojů. Lázeňský dům disponuje výtahem. Centrální recepce se nachází v Pavillonu Říp.
Vybavení pokoje:
zrenovované pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC), TV, pohotovostním telefonem s nepřetržitou linkou na recepci, WiFi, apartmány (na vyžádání - za příplatek) také lednicí a trezorem. Některé z pokojů mají balkon. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Stravování:
v lázeňském domě Pavillon Dvorana ve Velké lázeňské restauraci, snídaně - bufet, oběd jako 2 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu), večeře jako 1 chodové menu + salátový bufet (výběr ze 3 hlavních menu od 2. dne pobytu). Po předchozí dohodě s dietní sestrou možné zajistit dietní či vegetariánskou stravu.
Procedury poskytované lázeňským domem:
lázeňské procedury (masáže, zábaly a koupele) jsou poskytovány v hlavní lázeňské budově Pavillon Říp s centrálním balneo-provozem. Využít můžete také wellness centrum v budově Praděd (k dispozici Vám je sauna, solárium, kosmetika, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, malá posilovna a další služby).
Poznámka:
Parkování na hlídaném parkovišti přímo u objektu (vjezd pouze s čipovou kartou, kterou klient obdrží při příjezdu na recepci - za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.
Cena zahrnuje
2x ubytování s plnou penzí, 1x klasickou masáž zad, 1x Bylinkovou koupel z Lázní Mšené, 1x parafínový zábal na ruce, 1x vulkanpack, 1x koupel s rašelinovým extraktem
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu Kč 7,- /os./noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.