Vyhledávání zájezdů
Villa Duško - Chorvatsko - Jižní Dalmácie - Pelješac - Orebič

Villa Duško

Chorvatsko » Jižní Dalmácie » Pelješac » Orebič

, Apartmány starstarstar

LM


Villa Duško

Počet termínů:

4 termíny / 4 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Korcula - transparent 28°C


Ubytování
Nabízíme Vám ubytování v 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkovém apartmánu typu BILO a TRILO. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi internetem, balkonem s výhledem na moře. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Villa Duško je situovaná asi 250 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Jen asi ve vzdálenosti 80 m od villy se nachází oblázková pláž.
Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Kapacita
2-lůžkový apartmán: 2
4-lůžkový apartmán: 1
Celkem osob: 8
Info
check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Vybavení
Standardně zařízené apartmány, umístěné ve 2. patře, s možností parkování u domu. Už po asi 150 m od villy naleznete obchody a kavárny, po 200 m první restaurace.
Stravování
Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.
Tipy
Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita – jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.
Pláž
Oblázková: ve vzdálenosti asi 80 m od villy. Pozvolný přístup do moře.
Info moře
asi 80 m od villy.
Moře
asi 80
Centrum
asi 250
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, pobytová taxa, autobusová doprava tam i zpět, ložní prádlo, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
MONO 2
Jednotka 1A
Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost s francouzským lůžkem a kuch. koutem, menší jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře.
Info jednotka 2
BILO 4
Jednotka 2A
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře.
Info jednotka 3
TRILO 4
Jednotka 3A
Obsazenost 4 osoby, 2x dvoulůžková ložnice, samostatná jídelní místnost s kuch. koutem, jídelní stůl, soc. zařízení, balkon s výhledem na moře.
Sport
V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...